Kancelaria J.Kamieńska, B.Niewiński, J.Wasiluk s.c.

Kancelaria Radców Prawnych „J. Kamieńska, B. Niewiński, J. Wasiluk” S.C. została założona w 1999 r. z połączenia dwóch funkcjonujących od 1992 r. Kancelarii Prawniczych: „J. Kamieńska, B. Kazberuk” S.C. oraz „B. Niewiński, J. Wasiluk” S.C.

W ramach działalności Kancelarii oferujemy kompleksową, stałą i doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa podatkowego, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa bankowego , prawa upadłościowego i naprawczego.

W trakcie naszej działalności bierzemy  udział w tworzeniu i rozwijaniu wielu podmiotów gospodarczych zdobywając renomę i uznanie ze strony naszych klientów.

Informujemy, że z dniem 02. 04. 2012r. rozpoczęliśmy współpracę z Adwokatem prowadzącym praktykę adwokacką na terenie Rosji - Moskwa Panią Yunną Romanyuk specjalizującą się w prowadzeniu obsługi prawnej firm prowadzących import i eksport do federacji rosyjskiej. Pani Yunna Romanyuk jest adwokatem i właścicielem Kancelarii Adwokackiej funkcjonującej na rynku rosyjskim od 1988 roku. W kancelarii w Rosji zatrudnia zespół prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.

Kancelaria współpracuje również z zespołem prawników z Kancelarii Prawnej Vlasova Mikhel & Partners działającej na terenie Mińska na Białorusi oraz z adwokatem Damianem Jakobkiem z Berlina.


Kontakt

ul. Elizy Orzeszkowej 32 lok. 502
15-084 Białystok

Tel.: 85 744 66 59
Fax 85 746 03 81

www.kprawna.pl
kprawna@kprawna.com.pl

mapa dojazdu