Kancelaria

Potencjał kancelarii

Kancelaria jest spółką cywilną. W ramach działalności prowadzona jest obsługa przedsiębiorstw z rejonu Polski Północno-Wschodniej, a także podmiotów z województwa mazowieckiego oraz innych regionów w kraju i zagranicą.

Biuro posiada 13 wyspecjalizowanych Departamentów oraz specjalistyczną bibliotekę, które łącznie stanowią gwarancję profesjonalnej obsługi. Kancelaria oprócz standardowej obsługi prawnej, oferuje również świadczenie usług w zakresie windykacji należności, zapewniając Klientowi kompleksową obsługę, bez konieczności zawierania dodatkowych umów z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi.

Kancelaria świadczy również usługi prawne związane z realizacją projektów finansowych zgodnie z prawem polskim i wspólnotowym. Kancelaria współpracuje z kancelariami na Litwie, Łotwie i Białorusi, co w razie potrzeby Klienta pozwala obniżyć koszty usługi oraz uzyskać rzetelną pomoc prawną w danym kraju.

Usługi świadczone są przez grupę prawników skupionych w biurze z siedzibą w Białymstoku, oraz poprzez biuro w Warszawie.

Kontakt

ul. Elizy Orzeszkowej 32 lok. 502
15-084 Białystok

Tel.: 85 744 66 59
Fax 85 746 03 81

www.kprawna.pl
kprawna@kprawna.com.pl

mapa dojazdu